خرید ورق سیاه در مشهد

 خرید ورق در مشهد

در ابتدای امر باید گفت که  خرید ورق در مشهد برای استفاده در صنایعی مانند؛ مخزن سازی، نفت، گاز، پتروشیمی و قطعات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. گفتنی است که ورق خرید ورق در مشهد تحت استاندارد ASTM آمریکا تولید و روانه بازار شده است. ورق خرید ورق در مشهد با کیفیت های گوناگونی تولید و عرضه شده است. ورق خرید ورق در مشهد از جمله ورق های پرطرفدار و مهم در صنعت داخلی به حساب می آید. ورق خرید ورق در مشهد با کیفیت و گرید های گوناگون مانند؛ خرید ورق در مشهد Gr A و خرید ورق در مشهد Gr D نیز تهیه می شود که در این بین ورق خرید ورق در مشهد Gr C در مقایسع با دیگر کیفیت و گریدها در خاورمیانه مصرف بسیاری دارد و از ورق های پرمصرف و اصلی در صنعت داخلی محسوب می شود.

ورق آلومینیوم ۳ میل پارس آلومان کار

در حقیقت جالب است بدانید که حائز اهمیت ترین علت ایجاد شدن گرید های گوناگون برای این ورق کاربردی (گرید a و b و c و d) مقدار کربن این ورق خواهد بود، که در نتیجه افزایش کربن، ورق به سختی بالاتری رسید و همچنین این افزایش مقدار، موجب بالا رفتن امکان عملیات حرارتی ورق خرید ورق در مشهد می گردد. این ورق از تنش تسلیم 205 مگا پاسکال برای تمامی ضخامت ها و تنش کششی 380 تا 515 مگا پاسکال برخوردار می باشد. محصولات خرید ورق در مشهد Gr C در صنایع کم فشار بسیار کاربردی به حساب می آید.

مشخصات ورق  خرید ورق در مشهد

مشخصات ورق خرید ورق در مشهد در صنایع گوناگون کاربرد بسیاری دارد مانند؛ کاربردهای ورق خرید ورق در مشهد مخزن سازی، صنایع مخزن سازی، صنعت نفت و گاز، صنایع پتروشیمی، صنعت کشتی سازی، دیگ های بخار، اسکله سازی، دیواره ماشی آلات صنعتی و مواردی از این دست می باشد. ورق خرید ورق در مشهد به علت شکل پذیری بسیار خوب از خاصیت ماشینکاری و جوشکاری بسیاری خوبی نیز برخوردار می باشد.

خصوصیات مکانیکی ورق

گفتنی است که استحکام کششی برای گرید A از ورق خرید ورق در مشهد، پایین تر از گرید D خواهد بود، به همین خاطر نقطه تسلیم در گرید A بسیار پایین تر از نقطه تسلیم در گرید D است. این دو مشخصه ای که برای گرید های ورقخرید ورق در مشهد  عنوان شد، روی مشخصه های کشیدگی این گریدها هم نیز موثر است. به این شکل که کشیدگی در گرید A بیشتر از دیگر گریدها و کشیدگی در گرید D کم ترین مقدار را خواهد داشت. گریدهای این نوع ورق از خصوصیات چشم گیری مانند؛ خاصیت ماشینکاری، جوشکاری و شکل پذیری بسیار مناسبی برخوردار می باشند.

وزن مخصوص ورق

در خصوص با وزن باید گفت که وزن مخصوص خرید ورق در مشهد بسته به ضخامت و ابعاد آن فرق خواهد داشت. ضخامت ورق خرید ورق در مشهد از شش تا چهل است و ابعاد آن 1.5*6 و 6*2 خواهد بود. پس وزن مخصوص خرید ورق در مشهد بسته به ابعاد و ضخامتی که مد نظر دارید فرق خواهد داشت.

ورق خرید ورق در مشهد ضخامت 25، از کشش مناسب و جوشکاری آسان برخوردار می باشد، به همین خاطر در ساخت سازه، اسکلت، کشتی و قطعات ماشین بسیار پرطرفدار و پر استفاده خواهد بود. پر استفاده ترین ورق آلیاژی خرید ورق در مشهد، گرید C آن است که مطابق استاندارد  ASTMآمریکا، تنش تسلیم ورق 205 مگاپاسکال و تنش کششی میان 308 الی 515 مگاپاسکال را داراست. همان طور که پیش تر از این هم به این موضوع اشاره داشتیم به صورت کلی ورق خرید ورق در مشهد از 4 گرید A ، B، C و D برخوردار می باشد که فرق آنها در میزان کربن آنهاست. ضخامت ورق خرید ورق در مشهد Gr Cبین 6 الی 150 میلی متر است و از طریق کشورهای تولید کننده در عرض 1500 ، 2000 و 2500 میلی متر تولید و روانه بازار های داخلی و جهانی می گردد. کشورهای تولید کننده ورق صنعتی خرید ورق در مشهد شیت 25 کشورهایی هستند مانند؛ چین، کره جنوبی ، اکراین ، بلژیک ، آلمان و کارخانه فولاد مبارکه اصفهان.

در این سایت هم این ورق با نام های ورق خرید ورق در مشهد گرید  C، ورق آتشخوار خرید ورق در مشهد ضخامت 25، ورق مخزنی خرید ورق در مشهد برش خورده نیز شناخته شده است. این مجموعه، مجموعه کاملی از ورق استیل آتشخوار، فولاد سخت، فولاد آتشخوار را در اختیار شما عزیزان می گذارید. بازرگانی این سایت ورق خرید ورق در مشهد اکراین و ورق خرید ورق در مشهد کره و چین را نیز وارد می کند و در بنگاه های سایت به منظور ثبت سفارش و خرید در دسترس خواهند بود. به منظور استعلام قیمت ورق  خرید ورق در مشهد قادر خواهید بود به سایت ما بروید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در امر خرید ورق خرید ورق در مشهد ضخامت 25 راهنمایی نمایند.

قیمت ورق

در نظر داشته باشید که قیمت ورق  از کارخانه‌ های تولیدی معتبر فولاد مبارکه و اکسین اهواز و تولید خارجی شامل پوسکو کره، ایلیج اکراین، روس، دیلینگر و دیلیدور آلمان،نوستا روسیه، ایثار هند و دوفرکو بلژیک در دسترس خواهد بود. ورق خرید ورق در مشهد در عرض های 1.5، 2، 2.5 و … موجود است. تمامی ورق‌ های آلیاژی به شرط آنالیز در مبدا و مقصد به شکل نمونه ‌برداری از ورق با حضور بازرسین ما و شما امکان پذیر خواهد بود. در صورت عدم تطابق محصول، هزینه آنالیز و تعویض کالا بر عهده ما خواهد بود.

در بخش های پیشین گفتیم که ورق خرید ورق در مشهد در 4 گرید مختلف A,B,C,D تولید می شود که تفاوت عمده آن ها در مقدار کربن موجود در ورق هاست، با افزایش درصد کربن سختی زیاد خواهد شد ولی امکان جوشکاری کم تر می شود، در این بین ورق خرید ورق در مشهد گرید C مناسب ترین درصد کربن و سختی را دارد، پس پر