زیرساخت اصلی آب

زیرساخت اصلی آب به اختصار:

Echologics خدمات رفاهی و ساخت‌وساز را انواع خدمات منحصر به فرد برای کمک به تضمین حفاظت از برق اصلی آب در طول فعالیت‌های ساخت‌وساز مانند پروژه‌های ترانزیت ، ساخت بالا و ساخت پل ارائه می‌دهد . راه‌حل‌های ما به سرعت تجهیز شده و مقرون‌به‌صرفه هستند تا در این حوزه مستقر شوند . با تایید این که یک منبع آب قبل از شروع ساخت‌وساز به طور مداوم نشت می‌کند ، تا به طور مداوم بر توسعه نشت در طول یک فعالیت تونل سازی یا فعالیت تونل سازی در نزدیکی یک خط انتقال بحرانی نظارت کند . مهندسین این رشته به شدت در استانداردهای سلامت و ایمنی ، ایمنی شاهراه و استانداردهای زیست‌محیطی آموزش‌دیده اند تا به اطمینان از اینکه پروژه‌های شما در مسیر و بر روی بودجه می‌مانند ، کمک کنند .زیرساخت اصلی آب 

ورق آلومینیوم ۰.۸ اراک

قیمت میلگرد

برنامه‌های نمونه عبارتند از نظارت اصلی آب در طول ساخت‌وساز ، بررسی اصلی آب قبل از ساخت‌وساز ، بازرسی اصلی آب قبل از بازرسی جاده آسفالت جاده قبل از نصب paver نفوذپذیر ، تشخیص خطای تست فشار .

ساخت زیرساخت :

آب پایدار زیرساخت آب در تقاطع‌ها در تقاطع‌ها میلیاردها دلار در طول سال‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌است تا شبکه‌ای گسترده از آب آشامیدنی , فاضلاب و زیرساخت‌های فاضلاب‌های سطحی را برای تامین آب سالم و پاک تامین کند . بیشتر شبکه‌های آبیاری , خطوط توزیع , خطوط فاضلاب و تاسیسات ذخیره‌سازی پس از جنگ جهانی دوم ساخته شدند . برخی از این زیرساخت‌ها اکنون بیش از ۱۲ سال قدمت دارند .

از نظر تاریخی , سرمایه‌گذاری برای برآورده کردن نیاز مداوم به حفظ و تجدید این سیستم‌ها کافی نبوده است . در طول دهه‌های آینده , این الگوی نیاز به تغییر و اقدامات صورت‌گرفته برای حفظ خدمات آب ارایه‌شده توسط زیرساخت آب و تاسیسات آب , نیاز دارد . انجام این کار برای سلامت عمومی , اقتصادی و زیست‌محیطی حیاتی است .

زیرساخت و نیازهای سرمایه‌گذاری در حالی که بسیاری از سیستم‌های بخش آب کشور سخت تلاش کرده‌اند تا به سمت پایداری زیرساخت بیشتر حرکت کنند , سطح تجدید و سرمایه‌گذاری مجدد در بخش آب با نیاز همگام نشده است . این امر منجر به شکافی بین میزان مخارج مورد نیاز و پول موجود برای حمایت از این نیازها شده‌است .

مسیر توسعه زیرساخت آب پایدار سازمان حفاظت محیط‌زیست با شرکا در سراسر بخش آب و فراتر از فراهم نمودن دانش و ابزار برای اطمینان از اینکه سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در زیرساخت آب آن را پایدارتر ساخته‌است . این هدف از طریق برنامه‌ریزی و مدیریت زیرساخت قوی در سیستم‌های بخش آب قابل‌دستیابی است . برخی از حوزه‌های کلیدی عملکرد عبارتند از:

بهره‌وری آب و انرژی – تضمین اینکه سیستم‌های بخش آب روش‌ها و تکنولوژی‌های پایدار را برای بهبود کارایی , کاهش هزینه‌ها و پرداختن به نیازهای آینده اتخاذ می‌کنند . گزینه‌هایی برای پرداخت نیازهای زیرساخت آبی .

خرید ورق در مشهد

مدیریت دارایی – یک چارچوب مدیریتی که تضمین می‌کند که سرمایه‌گذاری صحیح در زمان مناسب انجام می‌شود .

موسسه تهاتری تصفیه فاضلاب – پلتفرم به اشتراک گذاری اطلاعات, منابعی را بر هزینه – اثربخشی و عملکرد فناوری‌های نوین  جایگزین و استفاده مجدد از فاضلاب فراهم می‌کند . موسسه تهاتری شامل اطلاعاتی برای سیستم‌های متمرکز متمرکز و غیرمتمرکز است .

شراکت‌های دولتی – خصوصی می‌توانند برای کمک به مبارزه با سیل در شهرهای ساحلی راه‌حل‌های ابتکاری و پیشرو را تامین کنند .زیرساخت اصلی آب

سیل یک مشکل جدی برای مالکان املاک و توسعه دهندگان مناطق ساحلی است . جستجو برای یافتن راه‌حل‌ها ، درها را به رویکردهای نوآورانه مرتبط با معماران ، طراحان شهری و سرمایه گذاران باز کرده‌است .

معماری تطبیقی پیشرفته و اصول طراحی ساختمان‌هایی را ایجاد می‌کنند که از جریان آب در شهرهای ساحلی استفاده می‌کنند . این فن‌آوری‌های نویدبخش پتانسیل تولید فرصت‌ها برای سرمایه‌گذاری عمومی و خصوصی را دارند .

در چین ، یک استفاده خلاقانه از جریان آب : دولت چین به شدت در طرح شهر اسفنجی خود سرمایه‌گذاری می‌کند ، برنامه‌ای راه‌اندازی شده در سال ۲۰۱۵ که از زیرساخت شهری و پروژه‌های طراحی برای کاهش سیل ناشی از رواناب آب باران ، افزایش جذب آب‌های زیرزمینی و تامین آب تامین آب استفاده می‌کند . براساس گزارش سی ان ان ، هدف این کشور این است که ۸۰ درصد از مناطق شهری آن را جذب کند و حداقل ۷۰ درصد از آب باران را تا سال ۲۰۲۰ جذب کند .

شهر جدید ( Nanhui ) ، که در سال ۲۰۱۲ از نام سابق ” Lingang سیتی ” گرفته شد ، یکی از ۳۰ شهر اسفنجی در چین است . ساخت of در سال ۲۰۰۳ آغاز شد . این شهر پس از تکمیل شدن در سال ۲۰۲۰ ، حدود ۴.۵ میلیارد دلار برای دولت چین هزینه خواهد کرد .

این شهر یک جامعه ” سبز ” در حدود ۴۰ مایل از شانگهای است و حدود ۴۵ درصد شهر بر روی زمین بازیابی شده از دریا قرار دارد . Meinhard فون Gerkan ، معمار معروف آلمانی که به خاطر طراحی‌های معاصر خود معروف است ، طرحی مبتکرانه را برای شهرداری طرح‌ریزی کرد . این کشور از طرح‌های ” سبز ” هنر برای ادغام نفوذ آب کنترل‌شده در چشم‌انداز شهری Nanhui استفاده می‌کند . او از تصویر یک قطره آب که دایره‌های موج متحد المرکز ایجاد می‌کند اله‌ام گرفت – شهر به پنج منطقه مدور با یک دریاچه مصنوعی بزرگ در مرکز آن تقسیم شده‌است . منطقه lakefront شامل منطقه‌ای با امکانات تفریحی و فراغت است

عناصر طراحی مختلف در ساختار شهر گنجانده شده‌اند تا توانایی چشم‌انداز شهری در هم‌زیستی با دریا را به حداکثر برسانند و سیل را کاهش دهند. در مقابل شهرهای دیگر که بیابان‌های سفت و خاک شهری را در بر می‌گیرند ، Nanhui فراوانی با فضاهای سبز بزرگ از جمله wetlands و bioswales وجود دارد .زیرساخت اصلی آب 

Bioswales cousins بزرگ باغ باران هستند . به طور کلی ، یک bioswale ناحیه‌ای است که در کنار یک سطح غیرقابل‌نفوذ ، مانند شاهراه ، پارکینگ یا پیاده‌رو ، واقع شده‌است ، که از گیاهان بومی و سبزه‌ها تشکیل‌یافته است که می‌توانند در برابر بارش باران سنگین مقاومت کنند . کود گیاهی ، خاک خوب آبکشی شده و سنگ‌های کوچک عموما ً در یک فیلتر bioswale از طریق ریشه گیاهان یافت می‌شوند به طوری که به تدریج به درون خاک نفوذ می‌کند و سپس مسیر خود را در سطح آب زیر خاک پیدا می‌کند .

عیوب جوش میلگرد

در Nanhui ، خیابان‌ها از پیاده‌روهای نفوذ پذیر ساخته می‌شوند – که به آسفالت قبلی یا بتن پاشیده شده معروف است – که خاک را در زیر سنگ به منظور جذب و ذخیره آب شیرین تبدیل می‌کند .

مزایا :

یکی از مزایای اصلی شاهراه قبلی این است که رسوب را در حین فراهم کردن یک خانه برای میکرو ارگانیسم‌هایی که به طور طبیعی در حال رخ دادن هستند ، به دام می‌اندازد که روغن‌های ناشی از وسایل نقلیه و آلاینده‌های دیگر را هضم می‌کند . این کار به آلاینده‌های موجود در پیاده‌رو اجازه می‌دهد که کربن دی‌اکسید و آب را به عنوان محصولات جانبی باقیمانده ترک کنند . همانند a ، این آب از صخره‌های کوچک زیر سنگ pervious عبور می‌کند تا the زیرزمینی را شارژ کند.

Permeable ( Permeable ) همچنین هزینه‌های نصب را کاهش می‌دهد , چون دیگر نیازی به لوله‌کشی زیرزمینی , تخلیه طوفان یا درجه‌بندی ندارد . با این حال , نگهداری مکرر برای ” خلا ” یا خالی کردن شاهراه لازم است به طوری که جامدات و ذرات به دام می‌افتند و منافذ سنگفرش را مسدود می‌کنند .زیرساخت اصلی آب