قیمت ورق ck45

قیمت ورق ck45

ورق آهن از تولیدها دارای اهمیت و پرکاربردی که در صنعت های متعدد به کارگیری میشود است . به همین منظور است که ارزش ورق ck45 ( ورق آهن ) مدام موردتوجه بوده و روزمره بررسی می گردد ; ولی ورق ck45 چیست؟ به چه شکل ساخته می گردد و چه ویژگی‌هایی داراست که منجر شده‌است تقاضای بالایی در بازار داشته باشد .

ورق آلومینیوم ضخامت ۱۲ پارس

ورق ck45 چیست؟

ورق ck45 به عبارتی ورق آهن در اصطلاح بازار است . این متاع را از فولاد با استاندارد St37 میسازند . به همین جهت به آن ورق st37 هم می گویند . از آن جهت ورق ck45 نامیده میگردد که بعد از خروج از خط ایجاد به رنگ تیره و مبهوت است که ناشی از پوسته‌پوسته شدن و تولید اکسید آهن در مرحله آن است .

قیمت ورق ck45
فرآیند ایجاد ورق ضد سایش ck45 چه‌گونه است؟

درصورتی که بخواهیم صفرتا صد قیمت ورق ck45 را توضیح دهیم به‌صورت پایین است :
نخستین سنگ‌آهن از معادن استخراج می شود , دانه‌های ریز و دشت آن را از نیز جداشده و در کوره‌ها حرارت داده می گردد . خروجی این فعالیت دانه‌های پخته‌شده‌ای که محکم شده و به صورت گلوله‌های کوچکی که اصطلاحاً به آنها گندله می گویند , می‌باشند .
برای اطلاع از بها ورق ck45 فولاد مبارکه اصفهان که یک کدام از ساخت کنندگان برتر در این باره است , وب سایت آهن‌آلات شکوهیان را بررسی نمائید .
گندله‌ها را به آرامی سرد میکنند . به‌دنبال گندله‌ها را در کوره‌های بلند می‌ریزند و تخت‌گاز احیا کننده یا این که زغال‌سنگ به سنگ‌آهن تبدیل می‌نمایند . درین کوره‌ها اکسیژن گندله‌ها خارج‌شده و سنگ‌آهن اسفنجی ایجاد می شود .
هم اکنون سنگ‌آهن اسفنجی را وارد کوره‌های دیگری ( کوره‌های قوس الکتریکی ) میکنند . در‌این کوره‌ها آهن اسفنجی به فولاد مذاب و شمش فولادی تبدیل‌شده و سرد میشود . می‌توان قبلی از سرد کردن آن را وارد خط ایجاد ورق کرد .
شما میتوانید بها ورق ck45 گیلان در ضخامت های استاندارد را از روش کانال تلگرام آهن آلات پیگیری کرده و برای اخذ پیش فاکتورتماس بگیرید .

فرآیند نورد گرم :

در خط ساخت ورق ck45 , شمش فولادی را در کوره با دمای بالا حرارت داده تا قابل انعطاف شود و در یک سری تراز از تحت غلتک‌های گوناگون در طول حرارت دادن عبور میدهند تا به ضخامت موردنظر رسد . به‌این عمل نوردکاری به روش گرم می گویند . پس از پایان عملیات نورد گرم و ایجاد ورق ck45 با ضخامت ارتفاع ما یحتاج , آن را به‌صورت رول یا این که به‌صورت شیت برش داده به آرامی سرد کرده و بسته‌بندی مینمایند .
جنس خروجی را ورق ck45 می گویند که در صنعت های متمایز به‌کاربرده میشود . تولید ها فولادی متعددی همچون تیرآهن , میلگرد , ریل , نبشی و ناودانی و . . . هم با فرآیند نورد گرم ساخت می شوند .

قیمت ورق ck45
استانداردهای متعدد و خاصیت ورق ck45

استاندارهای ابعادی ( پهنا ارتفاع و ضخامت ) آن برای کاربردهای متعدد مختلف است البته ورق ck45 2 میل رایج‌تر است . برای اطلاع از ارزش ورق ck45 3 میل , ورق ck45 4 میل , ورق آهن 5 میل , ورق ck45 6 میل , ورق ck45 8 میل و . از روش همین وب سایت به منوی ورق وارد گردید یا این که با شماره تلفن‌های درج‌شده در وب سایت تماس حاصل نمایید . همینطور می توانید عضو کانال تلگرام شده و ارزش روزمره آهن‌آلات را در تلفن موبایل خویش مشاهده کنید .
در پروسه نورد گرم به دلیل این‌که فولاد را در کوره و در یک‌سری سطح حرارت می دهند , در دست گرفتن متعددی بر صورت آخرین و ظریف بودن بعدها نیست ; بدین ترتیب نوردکاری گرم برای ایجاد محصولاتی مطلوب است که اعتنا بالا در ابعادشان اهمیت متعددی نداشته باشد .
گفته شد که ورق ck45 بعداز خروج از خط ساخت یا این که به صورت رول و یا این که به‌صورت شیت برش خورده و بسته‌بندی میشود . بر پایه ی مدل کاربرد نیاز است تا ورق آهنی را در بعد ها دلخواه و سفارشی برش زد . این فعالیت به وسیله دستگاه‌های متفاوت انجام می گردد . شما خریداران عزیز درصورتی‌که نیاز به

 

منبع: https://price.ahanalaat.com/ck45/