ویژگی های صنعت ساخت وساز

رایج‌ترین ویژگی‌ها و گواهینامه‌های مورد نیاز برای ساخت‌وساز چند ویژگی وجود دارد که شما باید در یک سایت ساخت‌وساز کار کنید . ما نگاهی به صلاحیت‌ها و گواهینامه‌های مورد نیاز در صنعت ساخت‌وساز می‌اندازیم .ویژگی های صنعت ساخت وساز

 1. چرا به بیشتر کارفرمایان نیاز دارید که یک کارگر ساختمانی یک کارت بازی دارد .
 2. مشاغلی که برای هر شغلی که روی سایت کار می‌کنید به آن نیاز دارید .
 3. تا چه مدت طول می‌کشد که این بازی‌ها به طول انجامد .
 4. چگونه به وب سایت خود بروید و مراحل فهرست‌شده را کامل کنید .

شما باید تست سلامت , ایمنی و محیط‌زیست را که می‌توانید در اینجا رزرو کنید , بگذرانید . ببینید در اینجا چه آزمونی لازم دارید .همچنین به صلاحیت ایمنی و سلامتی براساس عنوان شغل خود نیاز دارید . این یک آزمایش مبتنی بر کامپیوتر است که می‌تواند در یک مرکز تست گرفته شود . فهرستی از شایستگی‌ها که واجد شرایط شغلی شما هستند در اینجا یافت می‌شود .برای یک کارگر بدون صلاحیت ایمنی و ایمنی , راحت‌ترین راه برای رسیدن به یک هدف, اتمام دوره سلامتی و ایمنی است .هزینه یک کارت کلی سلول‌های بنیادی بالغ بر ۶ / ۰ پوند و هزینه تست بهداشت و ایمنی ۸ / ۰ پوند است .رب . همچنین نشان می‌دهد که شما آگاهی ایمنی و ایمنی از ماشین‌آلات دارید .

آشنایی با نکات ناودانی در ایران

مشاغلی که برای بسیاری از اپراتورهای کارخانه به آن نیاز دارید , نیازمند یک کارت خواهد بود , از جمله :

 • اپراتور ماشین بیل مکانیکی اپراتور جرثقیل جرثقیل جرثقیل تلسکوپی جرثقیل جرثقیل بالابر , راننده جرثقیل بالابر , راننده را به طول می‌کشد  کارت قرمز به مدت چهار سال به طول می‌کشد و قابل تجدید است .
 • چگونه آن را بدست آوریم دو نوع کارت نمایش وجود دارد ; قرمز و آبی . کارت قرمز نشان می‌دهد که شما یک اپراتور آموزش‌دیده هستید و کارت آبی نشان می‌دهد که شما یک اپراتور توانمند هستید .
 • آموزش را انجام دهید که می‌تواند توسط یک مربی از سیستم بهداشت , ایمنی و محیط‌زیست عبور داده شود , آزمون نظریه cpc , تست عملی برای کارت آبی که نیاز دارید :

در این دسته که برای عبور از سیستم بهداشت , ایمنی و محیط‌زیست استفاده می‌کنید , آزمون نظریه بازی‌ها به منظور تست عملی , آزمون‌های عملی را می‌توان در مرکز تست cpc تصویب‌شده انجام داد . برای جزئیات کامل درباره نحوه گرفتن کارت , لطفا ً وب سایت را ببینید . این دوره‌ها می‌توانند هر جایی را از چند روز پیش بگیرند . هزینه آن بستگی به این دارد که چه کارتی دارید , چه ماشین‌آلات برای چیست و چه مرکز تست برای آن می‌روید . شما می‌توانید انتظار داشته باشید که در هر جایی در منطقه یورو سرمایه‌گذاری کنید .ویژگی های صنعت ساخت وساز

یک مدل سازنده برای فلزات قابل استفاده در سرعت کرنش بالا

مشاغلی که برای مشاغل مهم به آن‌ها نیاز دارید عبارتند از :

 1. مدیر سایت مدیر پروژه مدیر سایت چقدر طول می‌کشد تا این گواهی تا چند سال طول بکشد .
 2. چگونه می ‌توان آن را رزرو کرد ? این می‌تواند در یک بلوک ۱۴ روزه یا یک روز در هفته به طول انجامد .
 3. هزینه از ۱۵۰۰۰ پوند
 4. کمک‌های اولیه
 5. مشاغلی که برای این گواهی نیاز دارید عمدتا ً برای مدیران مورد نیاز است .

عناوین شغلی اصلی که مورد نیاز است عبارتند از:

چطور می ‌توان ساده‌ترین راه را برای دریافت اولین کمک‌های اولیه در صلاحیت کار بدست آورد , این است که این کار را در روز بیست و یکمین دوره آمبولانس جان انجام دهیم . این می‌تواند بصورت آنلاین رزرو شود چرا به کسی نیاز دارید که در محیطی کار کند که در آن آزبست به صورت قانونی برای آموزش آزبست مورد نیاز است،شغلی که برای هر شغلی به آن نیاز دارید که در آن روی ساختمانی کار می‌کنید که پیش از سال نو ساخته شده‌است.ویژگی های صنعت ساخت وساز

۵. آگاهی عمومی:

 • چرا شما به کسی نیاز دارید که در محیطی کار می‌کند که آزبست در آنجا وجود دارد ، قانونا ملزم به آموزش آزبست هستند .
 • (جابز ) برای هر شغلی که قبل از سال ۲۰۰۰ در یک ساختمان ساخته شود , به آن نیاز دارید .
 • نمونه‌هایی از این مشاغل عبارتند از:
 • ماموران تعمیر و نگهداری عمومی ، لوله‌کش‌ها و طراحان decorators Plasterers roofers Shop fitters fitters Gas مهندسین ارتباطات حریق و تهویه را نصب کرده بودند ، با این حال یک کارفرما ممکن است به شما نیاز داشته باشد که هر ۱۲ ماه یک‌بار مصرف کنید .
 • چگونگی بدست آوردن آن فهرستی از ارائه دهندگان آموزش در وب سایت آن‌ها دارد . این درس ممکن است به صورت آنلاین انجام شود .
 • قیمت : ۰ تا ۲۵ پوند

۶. تعیین اینکه چرا شما به آن نیاز دارید:

در درک سلامت و ایمنی به شما کمک می‌کند ، چه چیزی از یک ناظر انتظار می‌رود و بهترین شیوه‌های ساخت‌وساز را آموزش می‌دهد .

 • (جابز ) برای اکثر مشاغل به آن نیاز دارید که در آن مسئولیت‌های نظارتی دارید , مانند :
 • رهبر تیم فورمن : ناظر سایت فورمن ، مدت زمانی که ۵ سال طول می‌کشد
 • چگونه آن را بدست آوریم ، این دوره را می‌توان در وب سایت CITB رزرو کرد . ۲ روز طول می‌کشد تا تکمیل شود.
 • هزینه این دوره به طور معمول ۲۰۰ تا ۳۰۰ پوند هزینه دارد

۷. فضای داخلی:

 • برای اینکه شما به آن نیاز دارید ، کارت ecs نشان می‌دهد که شما با استاندارد ایمنی & در صنعت الکترو فنی آشنا می‌شوید .
 • (جابز ) برای کار اصلی به آن نیاز دارید که the برای آن مورد نیاز است و Electrician , و همچنین هر کس دیگری که در صنعت الکترو فنی کار می‌کند .
 • چگونه می‌توانید آن را به صورت آنلاین در وب سایت ecs درخواست دهید . شما معمولا ً نیاز به داشتن صلاحیت BS۷۶۷۱ ، گواهی سلامت & ، و گاهی اوقات NVQ دارید .ویژگی های صنعت ساخت وساز

عیوب جوش میلگرد

 

 

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *