چگونه می توان یک پوشش سنگین برای آبکاری طلا اضافه کرد؟

 

 

توجه داشته باشید ویرایشگر: ما در مورد مقاله خود ، نحوه گچبری طلا ، گام به گام توسط Calla Gold ، یک جواهرفروش سانتا باربارا متخصص در طراحی جواهرات سفارشی و تعمیر جواهرات ، سوالی دریافت کردیم او با متخصصان خود مشورت کرد و پاسخ زیر را ارائه داد. با تشکر از خواننده ما برای سوال چگونه می توان یک پوشش سنگین برای آبکاری طلا اضافه کرد؟

 

 

سوال خواننده:

 

من به دنبال پلاک گذاری برخی از موارد هستم و می خواهم بدانم که چگونه یک کت بسیار سنگین اضافه کنم. آیا می توانم یک کت پایه 14k یا 18k انجام دهم و سپس کت 24k را روی آن انجام دهم؟ مس چقدر حیاتی است؟

 

پاسخ نویسنده:

 

پلاترها از اصطلاح “ضخامت” در مقابل “سنگین” استفاده می کنند. برای بدست آوردن روکش ضخیم تر (به عنوان مثال: لایه سنگین طلا) ، شما به راحتی قطعات را طولانی تر ورق می زنید. اگر چیزی را به مدت 5 دقیقه در حمام آبکاری بگذارید ، در عوض یک رسم ضخیم تر از طلا به دست می آید. چگونه می توان یک پوشش سنگین برای آبکاری طلا اضافه کرد؟

 

 

توجه داشته باشید که اگر چیزی را برای مدت طولانی بشقاب بزنید ، ممکن است مات یا سوخته به نظر برسد. می توانید جریان را پایین بیاورید و مطمئن باشید که راه حل مرتباً تحریک می شود تا از بروز این مشکل جلوگیری کند.

 

اگر آبکاری اندکی کسل کننده باشد ، می توانید با چرخ دنده ای به آن لاک سبک بدهید و سپس با تأکید بار دوم به رنگ و براقیت به جای ضخامت ، آن را دوباره ورق بزنید. مطمئن شوید که وقتی برای بار دوم پس از پرداخت برمی گردید قطعات را خیلی خوب تمیز کنید. چگونه می توان یک پوشش سنگین برای آبکاری طلا اضافه کرد؟

 

 

به طور کلی در مورد آبکاری کارات و “سنگینی” برخی از سردرگمی ها وجود دارد.

 

اکثر حمام های آبکاری طلا بدون در نظر گرفتن اینکه چه عیار در برچسب ذکر شده است ، 24 کیلوگرم است. اگر بخواهید طلا را از یک وسیله آبکاری شده بریزید و آن را سنجش کنید ، به طور کلی تقریباً 23.8K یا 24K می آید. این همیشه صدق نمی کند بلکه در اکثر شرایط درست است. مواد شیمیایی مختلفی به محلول های مختلف آبکاری طلا اضافه می شود تا رنگ آن روشن تر یا تیره تر ، گلگون یا زردتر شود (به عنوان مثال: 10k ، 14k ، 18k و غیره). انواع فولاد و ویژگی های آن ها را بشناسید هرچه رنگ غنی تر و بالاتر باشد ، چگونه می توان یک پوشش سنگین برای آبکاری طلا اضافه کرد؟

با آبکاری سنگین تر و ضخیم تر برابر نیست. قرار دادن یک وسیله در حمام آبکاری 24 کیلوگرم به مدت 30 ثانیه در مقایسه با آبکاری یک وسیله در حمام 14 کیلویی به مدت 30 ثانیه لایه سنگین تر و ضخیم تری از آب به شما نمی دهد. با این وجود ، اگر کالایی را به مدت 2 دقیقه در وان 14 کیلویی آبکاری می کردید و سپس کالای دیگری را به مدت 30 ثانیه در وان 24 کیلویی آبکاری می کردید ، کالای آبکاری شده در وان 14 کیلویی لایه طلای سنگین تر و ضخیم تری دارد. چگونه می توان یک پوشش سنگین برای آبکاری طلا اضافه کرد؟

 

 

همچنین ، اگر چیزی را در حمام 14k و سپس در حمام 18k و سپس در نهایت حمام 24k بشورید ، فقط به این دلیل که سه بار آن را آبکاری کرده اید ، کت سنگین خواهید گرفت. عیوب جوش میلگرد

 

توجه: اگر با یک جواهر مواجه شدید و نمی دانید آن چیست ، یا اگر می خواهید محتوای طلا یا مقدار عیار را تأیید کنید ، می توانید از فناوری فلورسانس اشعه ایکس استفاده کنید. تجزیه و تحلیل فلزات گرانبها XRF راه حل های سریع ، ساده و غیر مخرب برای تجزیه و تحلیل طلا ، فلزات گرانبها و آلیاژها هستند. شما می توانید محتوای تمام طلا و فلزات گرانبها را اندازه گیری کنید ، همچنین وجود و غلظت سایر عناصر کمیاب ، آلیاژها و عناصر سنگین خطرناک را تعیین کنید ،  قیمت تیرآهن در مشهد که می تواند بر سلامتی و ارزیابی قطعات شما تأثیر بگذارد. چگونه می توان یک پوشش سنگین برای آبکاری طلا اضافه کرد؟

 

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *