قیمت میلگرد

قیمت میلگرد مطابق قیمت کارخانه

قبل از قیمت میلگرد بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید. برای این منظور مهمترین فاکتورهایی که بر قیمت میلگرد و نوع کاربرد آن تاثیر گذار هستند را بررسی می کنیم. با آهن آلات شکوهیان همراه باشید.

دو دسته اصلی از میلگرد در بازار عرضه می شود: ۱- میلگرد ساده ۲- میلگرد آجدار

ورق آلومینیوم ۰.۳ اراک

میلگردهای آجدار (که در سطح آنها آج یا شیارهای برجسته با شکل های مختلف وجود دارد) در سه استاندارد A۲,A۳,A۴ تولید می شوند. استاندارد  نیز متعلق به نوع ساده (با سطح بدون آج) است.

استانداردهای مختلف میلگرد دارای خصوصیات و ویژگی هایی مثل تنش جاری و گسیختگی مختلفی هستند. بر همین اساس کاربرد و قیمت میلگرد تعیین می شود.

شناخت استانداردهای مختلف میلگرد و خصوصیات هر یک به شما کمک می کند تا بتوانید برای قیمت میلگرد متناسب با کار خود، انتخاب صحیحی داشته باشید.

قیمت میلگرد خرید از کارخانه

انواع میلگرد را بشناسید

چه میلگردی مناسب تر است؟

برای اطلاع از قیمت روز میلگرد و دریافت مشاوره تخصصی، با آهن‌آلات شکوهیان تماس بگیرید.

در اصطلاحات بازاری این محصول را با نام گرد یا میله‌گرد و اندازه قطر نیز می‌شناسند. به‌طور مثال گرد ۱۲ به میلگرد با قطر ۱۲ گفته می‌شود.

علاوه بر استاندارد ساخت و نوع میلگرد فاکتورهای دیگری همچون نرخ ارز و قیمت مواد اولیه، مالیات بر ارزش‌افزوده، رویدادهای سیاسی در داخل و خارج کشور نیز بر قیمت میلگرد آجدار و ساده تأثیر می‌گذارند. نوسانات در بازار آهن‌آلات باعث می‌شود تا قیمت محصولات فولادی ازجمله میل‌گرد به‌صورت روزانه تغییر کند. به همین دلیل قیمت میلگرد به قیمت کارخانه دغدغه بسیاری از قیمتاران است.

اگر تمایل دارید قیمت روزانه مقاطع فولادی پرکاربرد را در گوشی تلفن و رایانه همراه خود ببینید، سایت و شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید. به‌طور روزانه قیمت میلگرد میانه، قیمت میلگرد کرمان، قیمت میلگرد بناب، قیمت میلگرد اهواز، قیمت میلگرد نیشابور و… را در سایت رسمی، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام شرکت آهن‌آلات شکوهیان قرار داده می‌شود.

چه میلگردی مناسب تر است؟

میلگردها بر اساس جنس، شکل و استاندارد ساخت، در موارد مختلف استفاده می شوند. معمولا از میلگرد برای افزایش استحکام بتن استفاده می کنند. میلگردهای دیگری نیز وجود دارند که در قسمت های مختلف ساختمان کاربرد دارند مثل میلگردهای زیگزاگ، خرک، خاموت، راستا و ..
اما در شرایط اقلیمی مختلف نوع میلگرد مصرفی نیز تغییر می کند. مثلا در مواقعی که رطوبت زیاد است و امکان خوردگی و زنگ زدن فلز بالاست، از میلگردهای استیل ضد زنگ، یا میلگرد گالوانیزه استفاده می کنند. یا در مواقعی که زیبایی و ظاهر کار مهم است میلگرد آلومینیومی ممکن است کاراتر باشد.

اما

میلگرد آجدار را از کجا بخریم؟

همان‌طور که می‌دانید کارخانه‌های مختلفی میلگرد آجدار و ساده را با کیفیت بالا تولید و عرضه می‌کنند؛ بنابراین ممکن است برای قیمت میلگرد این سؤال برایتان پیش‌آمده باشد که کدام کارخانه کیفیت و قیمت بهتر و مناسب‌تری دارد.

ما محصولات فولادی موردنیاز شما را از بهترین کارخانجات فولاد داخلی و خارجی تهیه می‌کنیم و با کمترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهیم. فقط کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناس فروش شرکت آهن‌آلات شکوهیان اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد، پس از دریافت سفارش، پیش فاکتور را برای شما ارسال کرده و تا لحظه دریافت بار پشتیبان شما خواهد بود.

تمام مراحل برشکاری محصول، آزمایش و دریافت برگه آنالیز، ارسال و تحویل بار به شما در کمترین زمان ممکن و با پشتیبانی ۲۴ ساعته انجام می‌گیرد.

بهترین تولیدکنندگان میلگرد آجدار:

کارخانه فولاد نیشابور (کارخانه فولاد خراسان) /کارخانه ذوب‌آهن اصفهان/ کارخانه فولاد میانه / کارخانه ظفر بناب/ فولاد کاوه تیکمه داش / کارخانه میلگرد کویر کاشان / شرکت فولاد قزوین / میلگرد آجدار سمنان / میلگرد آجدار شاهرود / میلگرد آجدار راد همدان / میلگرد بناب و …