راهنمای تیرآهن استوک در مشهد

طبقه بندی وظیفه: بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کنند جرثقیل دوتایی دارای وظیفه سنگین تری نسبت به تک تیر است یا اینکه دوام بیشتری دارند. این فرض نادرست است زیرا اجزای سازنده (End Trucks و Hoist با واگن برقی) می توانند دقیقاً از همان وظیفه باشند و در یک طرح تک تیرآهن یا طرح دو تیر تنظیم می شوند. جرثقیل دوتایی به طور کلی هنگامی استفاده می شود که نیاز به D + (بسیار سنگین) یا E (شدید) باشد زیرا تجهیزات مخصوص بالا بردن غالباً شامل یک وینچ باز با دنده جداگانه جداگانه ، موتور سنگین و ترمز نصب شده است روی یک قاب عرشه. همچنین، برنامه های کاربردی سنگین یا سنگین اغلب شامل یک پیاده رو یا پلت فرم نگهداری پل نصب شده برای ایمنی و راحتی سرویس تکنسین و تعمیر دسترسی به بالابر و اجزای جرثقیل است. نصب یک سکوی خدمات موثر بر روی یک جرثقیل منفرد معمولاً عملی نیست.

برای مشاهده قیمت تیرآهن در مشهد با آهن ویکی همراه باشید.

 

 1. جرثقیل یا بالابر باید دارای حداقل فاصله ۳ اینچی بین کمترین انسداد ساختمان از جمله چراغ ها ، HVAC و آبپاش ها و جرثقیل یا بالابر متحرک در هر OSHA باشد. جرثقیل های دو تایی به طور کلی از ارتفاع تیرهای باند جرثقیل به ارتفاع واضح تری احتیاج دارند زیرا واگن برقی بالابرهای بالای پل های جرثقیل را طی می کند. از آنجا که بالابر در بالای تیرهای جرثقیل پل در حال حرکت است ، ارتفاع قلاب بالابر به طور کلی نسبت به یک جرثقیل تک تیرچه قابل بهبود است.

 

 1. در بسیاری از باند های موجود ، فاصله کافی از بالای تیرهای باند وجود ندارد تا بتواند یک جرثقیل استاندارد را به خود اختصاص دهد ، و بنابراین طراحی یک تیر فقط عملی ترین است. در مواردی که ترخیص بیش از حد وجود دارد ، می توان جیب جرثقیل را دزدید تا ارتفاع قلاب بالابر موجود را افزایش دهد. جرثقیل های تک آهنی دارای واگن برقی بالابر بر روی فلنج پایینی تیرچه هستند. همچنین ، تیر ممکن است عمیق تر از یک تیر دوتایی باشد. بنابراین ارتفاع قلاب موجود برای یک جرثقیل تک تیرچه احتمالاً کمتر از یک تیر دوتایی قابل مقایسه خواهد بود. اگر میخواهید نکات انتخاب تیرآهن را بدانید، به لینک درج شده مراجعه نمایید.

 

همچنین بخوانید: راهنمای خرید پروفیل در مشهد

 

کاربرد های تیرآهن

کلاس های بالاتر و کاربردهای خاص مانند تلنگر کشیدن و سیستم های بالابر دو برابر خود را بهتر به جرثقیل های دو تسمه می بخشد. سیستم عامل های اختیاری سرویس در یک جرثقیل دو تایی می توانند به راحتی پنل های کنترل بزرگی را برای عملکردهای ویژه در خود جای دهند. تلنگر زدن با استفاده از بالابرهای دوتایی مستلزم آن است که جرثقیل ها با درام های بالابرنده ای موازی با باند های جرثقیل مجهز شوند. این کار با جرثقیل دوتکه انجام می شود.

 

 

 

 1. تحمل بار بالا

به عنوان تیرچه مشبک با ارتفاع کلی ۲۴ سانتی متر برای بارهای سنگین و دهانه های گسترده

 

 1. با دوام

طراحی مقاوم ، گره های تیرچه ای با اتصال مینی دم ، بدون جیب رطوبت به دام افتاده

 

 1. سازگار

اتصال آسان لوازم جانبی سایت از طریق ساخت مشبک

 

 1. جزییات فنی

تیرچه قالب چوبی جهانی با ارتفاع کلی ۲۴ سانتی متر برای دیوار ، ستون و قالب دال ، برای تنظیم قالب بند در لبه های دال و کاربردهای خاص.

 

همچنین بخوانید: ورق شیاردار مهندسی

 

نکات تیرآهن استوک در مشهد

 1. ۱۸ طول استاندارد از ۰.۹۰ متر تا ۶.۰۰ متر در ۳۰ سانتی متر افزایش ، طول های خارج از طول تا ۱۷.۸۵ متر در صورت درخواست
 2. وزن: ۵.۹۰ کیلوگرم در متر
 3. نیروی تحمل مجاز: ۲۸.۰۰ کیلو نیوتن
 4. لحظه خمش مجاز: ۷.۰۰ کیلو نیوتن متر
 5. سختی خمش: EIx = 887 kNm² Ix = 8.064 cm4

سیستم های کمربند I با عرض باریک با طول های نسبتاً طولانی حساس به کمانش جانبی پیچشی جهانی هستند ، حالتی که معمولاً به فاصله بین قاب های متقاطع یا دیافراگم ها حساس نیست. این حالت کمانش می تواند ظرفیت سیستم های تیرآهن را در انواع سیستم های ساختاری از پل گرفته تا کاربردهای ساختمانی که از مهاربند پیچشی استفاده می کنند ، کنترل کند. به دلیل بی ثباتی جهانی ، این سیستم ها می توانند در حین ساخت تغییر شکل زیادی را تجربه کنند ، که به شدت ایمنی یا قابلیت ساخت سیستم های تیر فلزی را به خطر می اندازد. این مقاله تحقیق در مورد رفتار کمانش الاستیک این سیستم ها را مستند می کند و متغیرهای بسیاری را که بر این رفتار در حین ساخت تأثیر می گذارند در نظر می گیرد. این مطالعه شامل تجزیه و تحلیل کمانش مقادیر ویژه برای تعیین بارهای کمانش بحرانی و آنالیزهای جابجایی زیاد در تیرهای دارای نقص اولیه است. تجزیه و تحلیل انحراف بار نشان داد که تقویت مرتبه دوم هر دو جابجایی جانبی و پیچشی سیستم تیرچه بسیار به شکل و توزیع نقص بستگی دارد. اگرچه نقص “شکل بحرانی” مشخص شده است ، اما این مطالعه همچنین با شبیه سازی نصب مهاربندهای پیچشی در هنگام نعوظ ، احتمال وقوع این شکل را در عمل بررسی می کند. اگرچه سیستم تیرچه ممکن است در ابتدا دارای نقص نزدیک به “شکل حیاتی” باشد ، اما نصب مهاربندها به طور کلی از شدت نقص اولیه با توجه به تقویت مرتبه دوم مرتبط با کمانش جانبی پیچشی جهانی می کاهد. توصیه های طراحی بر اساس درج فاکتورهای تغییر شیب لحظه ای و محدودیت در بیان کمانش جانبی چرخشی جهانی برای کنترل اثرات مرتبه دوم در سیستم های کمربند باریک ارائه شده است.