راهنمای خرید ورق ck45

راهنمای خرید ورق ck45

ورق آهن از تولیدها دارای اهمیت و پرکاربردی است که در صنعت های متعدد به کارگیری می شود. به همین منظور است که ارزش ورق ck45 ( ورق آهن ) مدام موردتوجه بوده و روزمره بررسی می گردد ; ولی ورق ck45 چیست؟ به چه شکل ساخته می گردد و چه ویژگی‌ هایی داراست که منجر شده‌است تقاضای بالایی در بازار داشته باشد.

 

همچنین بخوانید: ورق شیاردار مهندسی

 

ورق ck45 چیست؟

ورق ck45 به عبارتی ورق آهن در اصطلاح بازار است . این متاع را از فولاد با استاندارد St37 میسازند . به همین جهت به آن ورق st37 هم می گویند . از آن جهت ورق ck45 نامیده میگردد که بعد از خروج از خط ایجاد به رنگ تیره و مبهوت است که ناشی از پوسته‌پوسته شدن و تولید اکسید آهن در مرحله آن است.

قیمت ورق ck45
فرآیند ایجاد ورق ضد سایش ck45 چه‌گونه است؟

درصورتی که بخواهیم صفرتا صد قیمت ورق ck45 را توضیح دهیم به‌صورت پایین است :

همچنین بخوانید: فوندانسیون به چه معناست

 

فرآیند نورد گرم در ساخت ورق ck45:

در خط ساخت ورق ck45 , شمش فولادی را در کوره با دمای بالا حرارت داده تا قابل انعطاف شود و در یک سری تراز از تحت غلتک‌های گوناگون در طول حرارت دادن عبور میدهند تا به ضخامت موردنظر رسد . به‌این عمل نوردکاری به روش گرم می گویند . پس از پایان عملیات نورد گرم و ایجاد ورق ck45 با ضخامت ارتفاع ما یحتاج , آن را به‌صورت رول یا این که به‌صورت شیت برش داده به آرامی سرد کرده و بسته‌بندی مینمایند .
جنس خروجی را ورق ck45 می گویند که در صنعت های متمایز به‌کاربرده میشود . تولید ها فولادی متعددی همچون تیرآهن , میلگرد , ریل , نبشی و ناودانی و . . . هم با فرآیند نورد گرم ساخت می شوند .

قیمت ورق ck45
استانداردهای متعدد و خاصیت ورق ck45

استاندارهای ابعادی ( پهنا ارتفاع و ضخامت ) آن برای کاربردهای متعدد مختلف است البته ورق ck45 2 میل رایج‌تر است . برای اطلاع از ارزش ورق ck45 3 میل , ورق ck45 4 میل , ورق آهن ۵ میل , ورق ck45 6 میل , ورق ck45 8 میل و از روش همین وب سایت به منوی ورق وارد گردید یا این که با شماره تلفن‌های درج‌شده در وب سایت تماس حاصل نمایید . همینطور می توانید عضو کانال تلگرام شده و ارزش روزمره آهن‌آلات را در تلفن موبایل خویش مشاهده کنید. درصورتی که مایلید اطلاعات بیشتری درمورد مراحل تولید ورق آهن بدست آورید، لینک درج شده را مطالعه نمایید.

 

همچنین بخوانید: راهنمای تیرآهن استوک در مشهد

به گفته آهن ویکی در پروسه نورد گرم به دلیل این‌که فولاد را در کوره و در یک‌سری سطح حرارت می دهند، در دست گرفتن متعددی بر صورت آخرین و ظریف بودن بعدها نیست؛ بدین ترتیب نوردکاری گرم برای ایجاد محصولاتی مطلوب است که اعتنا بالا در ابعادشان اهمیت متعددی نداشته باشد.
گفته شد که ورق ck45 بعداز خروج از خط ساخت یا این که به صورت رول و یا این که به‌صورت شیت برش خورده و بسته‌بندی میشود . بر پایه ی مدل کاربرد نیاز است تا ورق آهنی را در بعد ها دلخواه و سفارشی برش زد. این فعالیت به وسیله دستگاه‌های متفاوت انجام می گردد . پیشنهاد می کنیم مقاله کاربرد انواع ورق در صنایع کشور را مطالعه نمایید.

 

منبع: https://price.ahanalaat.com/ck45/