قیمت ناودانی آبرو در تهران

این محصول از یک  ورق فولادی که از وسط خم شده است  تولید می شود و در حقیقت تفاوتی که این دو محصول با یک  دیگر دارند در نحوه تولید  آن ها می باشد.قیمت ناودانی آبرو در تهران

 

اندازه محصول ناودانی

مطابق جدول اشتال نبشی و  قیمت ناودانی در تهران در ضخامت های 3 تا 35 میلی متری برای این محصول موجود می باشد  که در کشور ایران در اندازه های 3 تا 20 میلی متری تولید می شود و طول آن ها  نیز در اندازه های 6 تا 12 متری موجود می باشد که با این حال براساس تقاضای مصرف کننده طول آن نیز در اندازه های متفاوت می باشد.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

کاربرد انواع نبشی

از کاربردهای متفاوت این محصول در صنعت ساخت و ساز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. اتصال پل ها به ستون ها
 2. اتصال تیرآهن ها به بیم های باربر
 3. اتصال ستون ها به صفحات در فونداسیون
 4. ساخت ستون
 5. ساخت خرپا
 6. ساخت سقف کرمیت برای بال بالایی تیرچه
 7. برای اتصالات ساده اعم از اتصال نبشی جان، اتصال نیم گیردار و گیردار و … استفاده می شود.
 8. به طور کلی از این محصول به دو صورت شاخه و خرد (نبشی لقمه) در صنعت استفاده می گردد.

نبشی گالوانیزه چیست

نبشی گالوانیزه  به نبشی گفته می شود که با روی پوشش داده می شود و در اصطلاح گالوانیزه می گردد ودر صنعت برای جلوگیری از زنگ زدگی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد به طور عمده از این محصول در مناطقی که احتمال خوردگی فلز زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت ناودانی آبرو در تهران

قیمت روز ورق

قیمت ورق سیاه قیمت ورق برشی در وب سایت آهن رسان نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق شیروانی قیمت ورق آهن کیلویی قیمت ورق اکسین قیمت ورق رنگی قیمت ورق گالوانیزه قیمت ورق سیاه نمودار قیمت ورق سیاه https://ahanresan.ir/st52/ قیمت ورق اکسین قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق آهن کیلویی قیمت ورق شیروانی قیمت ورق رنگی قیمت ورق برشی در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

معرفی ناودانی

پروفیل های U شکل در صنعت با نام ناودانی شناخته می شوند. به طور کلی دو روش تولید برای این محصول در صنعت وجود دارد که عبارت است از :

در این روش ناودانی توسط پرس تولید می شود .

در این روش ازهمان ابتدا محصول به صورت ناودانی از خط تولید خارج می شود .

ناودانی مشبک

این محصول ورق گرم گالوانیزه شده تولید می شود و به دو صورت سرد و گرم تولید می شود.

ناودانی ساده

این محصول با ورق گرم تولید گردیده و در صورت نیاز می تواند گالوانیزه نیز گردد. کاربرد ناودانی ساده در ساخت پل های باربر است.قیمت ناودانی آبرو در تهران

کاربرد ناودانی

شکل ظاهری این محصول موجب شده تا در مصارف متنوعی مورد استفاده قرار بگیرد و از جمله این مصارف می توان به موارد زیر اشاره شود :

 1. ماشین آلات
 2. چارچوب
 3. ترمیم بناهای معماری
 4. ساختمان
 5. تجهیزات ساخت و ساز
 6. تشکیلات دریایی

ناودانی به عنوان یکی از پروفیل های پر کاربرد در صنایع ساختمان سازی محسوب می گردد.قیمت ناودانی آبرو در تهران

قیمت ناودانی شیروانی آهن رسان

در وب سایت آهن رسانwww.ahanresan.ir به نشانی  قیمت ناودان گالوانیزه نصب آبرو قیمت ناودانی دست دوم نصب آبرو شیروانی قیمت ناودانی سنگین انواع آبرو شیروانی ناودان شیروانی قیمت آهن کیلویی قیمت ناودانی اصفهان قیمت روز آهن قیمت آهن ۱۴ اصفهان آهن آنلاین قیمت ناودانی 16 اصفهان قیمت پروفیل قیمت آهن اصفهان امروز قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی اروپایی قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی شکفته قیمت ناودانی شماره ۱۴ قیمت ناودانی 10 سبک قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودان گالوانیزه قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی 8 اصفهان قیمت ناودانی 16 اصفهان در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

قیمت ناودانی آبرو در تهران

ناودانی آهن رسان

ناودانی یکی از پروفیل هایی می باشد که در صنعت و ساختمان سازی کاربرد گسترده ای دارد . این نوع پروفیل از یک سطح میانی به نام جان و دو سطح عمود بر جان با نام بال تشکیل شده است که از نظر ظاهری باعث می شود تا از نظر ظاهری شبیه به U انگلیسی دیده شود.از جمله کاربرد های این محصول می توان به چهار چوب های در و پنجره که قابل مشاهده و در دسترس هستند اشاره  شود . این پروفیل در صنعت نیز کاربرد های بسیار زیاد و فراوانی دارد.این قطعه پر کاربرد  دارای جنس های متفاوتی می باشد که می توان به نوع :

اشاره شود .

این پروفیل از نظر شکل ظاهری دارای نو نوع ساده و مشبک می باشد. انواع مختلف ناودانی با توجه به جنس و شکل ظاهری دارای کار بردها و قیمت های مختلفی است.قیمت ناودانی آبرو در تهران