میلگرد

خرید میلگرد آجدار نیشابور

سایزهای قیمت میلگرد آجدار نیشابور با فرمت فراوان بزرگ به وسیله ایجاد کنندگان تخصص دردسترس و ایجاد میشوند . صنایع ساختمان بلند و تابلو معمولاً از میله های ( جامبو ( تحت عنوان میله های لنگر برای بنا های بزرگی به کارگیری می کنند که از نصیب هایی با مقدار بزرگ تشکیل شده گردیده اند به جور ای که نخ ها را می توان در آخر انقطاع کرد تا مهره های استاندارد لنگر را بپذیرد . [۲۱] [۲۲] میلگرد کاملاً نخی هم با نخ های دوچندان درشت ایجاد شده‌است که استانداردهای تغییر تحول صورت میلگرد را برآورده می نماید و قابلیت و امکان به کارگیری از آجیل و جفت های سفارشی را مهیا میاورد . [۲۳] دقت داشته باشید که‌این میزان های معمولی هنگام استعمال مشترک , دارنده استانداردهای اجماع مربوط به آنان نیستند و ممکن است خصوصیات حقیقی به وسیله خالق متعدد باشد .
Rebar در نمرات و خصوصیات وجود دارد که از دید ایستادگی در سعی , استحکام کششی پایانی , مخلوط شیمیایی و درصد کشیدگی مختلف است .

به کارگیری از یک مرتبه به خودی خویش فقط نشانگر دست کم توان سعی مجاز است و می بایست در موضوع ویژگی ها مواد به خواسته تعریف بدون نقص نیازهای کالا برای میلگرد استعمال شود . خصوصیات مواد لازمات برای نمرات و همینطور خاصیت مازاد مثل , مخلوط شیمیایی , دستکم کشیدگی , تحمل های بدنی و غیره را انتخاب می نماید . میلگرد تشکیل‌شده هنگام بازرسی و تست بایستی از دست کم پایداری بازوی مرتبه و بقیه خصوصیات حتمی در مواد به کار گیری نماید .

در به کار گیری از آمریکا , گزینش مرتبه برابر است با دستکم پایداری در قبال نوار در ksi ( 1000 psi ) مثلا میلگرد سکو ۶۰ دست‌کم پایداری در قبال ۶۰ ksi است . Rebar بیشتر در مقاطع ۴۰ , ۶۰ و ۷۵ ساخته می شود و ایستادگی بالاتری هم در مرتبه های ۸۰ , ۱۰۰ , ۱۲۰ و ۱۵۰ دراختیار است . سکو ۶۰ ( ۴۲۰ MPa ) سکو ساخت میلگرد زیاد مورد استعمال در ساخت و سازهای امروزی آمریکا است . نمرات تاریخی مشتمل بر ۳۰ , ۳۳ , ۳۵ , ۳۶ , ۵۰ و ۵۵ است که امروزه در کاربرد مشترک نیست .

برخی از نمرات تنها برای میزان های یگانه نوار ایجاد میگردند , مثلا در تحت ASTM A615 , جایگاه ۴۰ ( ۲۸۰ MPa ) تنها برای میزان های نوار آمریکا از شماره ۳ تا شماره ۶ ( متریک قابل انعطاف شماره ۱۰ تا ۱۹ ) تاسیس شده است . برخی اوقات محدودیت در نمرات مواد جانور برای میزان نوارهای یگانه مرتبط با فرایند ساخت مورد به کارگیری و همینطور در اختیار بودن مواد نخستین باکیفیت در دست گرفتن شده مورد به کارگیری است .

بعضی ویژگی ها مواد سکو های متفاوتی را پوشش می دهند و در چنین مواقعی حتمی است خصوصیات مواد و نیز جایگاه را معلوم فرمائید . نمرات میلگرد معمولاً روی سندها مهندسی ذکر می شود , حتی‌در صورت وجود مورد های رتبه دیگر در خصوصیات مواد , به خواسته از فی مابین بردن سردرگمی و دوری از مساله مرتبط با کیفیت بالقوه مثل مواقعی که در صورت بده بستان مواد ممکن است چهره دهد . دقت داشته باشید که ( Gr ( مخفف مهندسی معمول برای ( مرتبه ( است , با تغییرات در حروف بزرگ و استعمال از یک عصر .
در موردها یگانه نظیر مهندسی زمین‌لرزه و پباده سازی مقاوم در قبال انفجار که خلق و خوی بعد از همت توقع میرود , حساس است که بتوانیم خواصی از قبیل حداکثر پایداری در قبال همت و دستکم نسبت ایستادگی کششی را برای تلاش پایداری پیش گویی و در دست گرفتن کنیم . ASTM A706 Gr . 60 مثال ای از ویژگی ها مواد در دست گرفتن شده دامنه یگانه است که دارنده دستکم پایداری در قبال ۶۰ ksi ( 420 MPa ) , حداکثر استحکام کارایی ۷۸ ksi ( 540 MPa ) , دست‌کم ایستادگی کششی ۸۰ ksi ( 550 MPa ) و کمتر از ۱ . ۲۵ برابر اقتدار

ویکی پدیا میلگرد
در کشورهایی که از سیستم متریک به کار گیری می نمایند , انتخاب مرتبه معمولا استحکام همت در مگاپاسکال مگاپاسکال , مثلا جایگاه ۴۰۰ ( شبیه مرتبه ۶۰ آمریکا است , ولی جایگاه ۴۲۰ متریک در واقع جایگزینی ظریف برای سکو ایالات متحده است ) .

ویژگی ها مشترک آمریکا , نشر داده شده بوسیله ACI و ASTM , عبارتند از :

موسسه بتن آمریکایی : ( ACI 318 – 14 ساختمان موردنیاز برای ساخت و ساز بتن ساختاری ( , شابک ۹۷۸ – ۰ – ۸۷۰۳۱ – ۹۳۰ – ۳ ( ۲۰۱۴ )
ASTM A82 : ویژگی ها سیم فولادی بی آلایش برای آرماتور بتنی
ASTM A184 / A184M : ویژگی ها تشک های درست شده از محصول استنلس استیل تشکیل‌شده برای آرماتور بتنی
ASTM A185 : خصوصیات پارچه سیم فلزی جوش داده شده برای آرماتور بتنی
ASTM A496 : خصوصیات سیم فولادی تغییر و تحول صورت یافته برای آرماتور بتنی
ASTM A497 : خصوصیات پارچه سیم فلزی جوش داده شده جوش داده شده برای آرماتور بتنی
ASTM A615 / A615M : میله های فولادی کربن تغییر‌و تحول صورت یافته و معمولی برای آرماتور بتن
ASTM A616 / A616M : ویژگی ها میله های فولادی تغییر‌و تحول صورت یافته و میله های معمولی برای آرماتور بتنی
ASTM A617 / A617M : ویژگی ها میله های فولادی تغییر تحول صورت یافته و محوری برای تقویت بتن
ASTM A706 / A706M : میله های فولادی با آلیاژ کم تغییر‌و تحول صورت و میله های بی آلایش برای آرماتور بتن
ASTM A722 / A722M : خصوصیات استاندارد میله های فولادی با ایستادگی بالا برای بتن پیش ساخته
ASTM A767 / A767M : ویژگی ها میله های فلزی گالوانیزه ( گالوانیزه ) برای آرماتور بتنی
ASTM A775 / A775M : ویژگی ها میله های فولادی تقویت شده با اپوکسی
ASTM A934 / A934M : خصوصیات میله های تقویت شده فولادی پیش ساخته اپوکسی
ASTM A955 : میله های فولادی ضد زنگ تغییر و تحول صورت یافته و معمولی برای آرماتور بتن ( موردنیاز تکمیل کننده S1 هنگام گزینش آزمایش نفوذپذیری مغناطیسی استعمال می شود )
ASTM A996 : میله های فولادی و فولادی محوری برای تغییر و تحول آرماتور بتنی
ASTM A1035 : ویژگی ها استاندارد برای تغییر‌و تحول صورت و معمولی , کم کربن , کروم , میله های فولادی برای تقویت بتن
از نگاه تاریخی در اروپا , میلگرد از مواد فولادی خفیف و با اقتدار کارایی تقریباً ۲۵۰ مگاپاسکال ( ۳۶ ksi ) درست شده شده‌است . میلگرد امروزی از فولاد با راندمان بالا تشکیل‌شده شده‌است , و دارنده ایستادگی معمولا ۵۰۰ مگاپاسکال ( ۷۲ . ۵ کیلوسی ) است . Rebar را می توان با سکو های متفاوت انعطاف پذیری تنظیم کرد . فولاد انعطاف پذیر خیس توانا به جذب انرژی قابل توجهی در هنگام تغییر تحول صورت است – رفتاری که در قبال نیروهای زمین لرزه پایداری می نماید و در پباده سازی به کارگیری می شود . این فولادهای انعطاف پذیر با استحکام بالا معمولاً با استعمال از پروسه TEMPCORE , [25] روشی برای پردازش گرما مکانیکی ایجاد می‌شوند . ساخت فولاد تقویت شده بوسیله نورد مجدد تولیدات آخری ( برای مثال ورق یا این که ریل ) مجاز نیست . [۲۶] برخلاف فولاد بنا , جایگاه های فولادی میلگرد هنوز در اروپا هماهنگ نیستند , هر کشوری استانداردهای ملی خویش را داراست . با این حال بعضا استاندارد سازی از طریق های ویژگی ها و آزمایش زیر EN 10080 و EN ISO 15630 موجود است :
قفس های میلگرد یا این که غالبا با امداد خمیدگی و برش هیدرولیک در وبسایت پروژه ساخته می‌شوند . با این وجود , برای شغل های کوچک یا این که سفارشی ابزاری دارای شهرت به Hickey یا این که قرضه میلگرد دستی کافی است . میلگردها بوسیله فیبرهای فولادی ( میلگردها ( یا این که کارگران آهنی تقویت شده بتونی , با محل تکیه دادن های میله ای و اتصالات میلگردهای بتونی یا این که پلاستیکی که میلگرد را از سازهای بتونی جدا می نمایند برای تولید پوشش بتنی و اطمینان از تعبیه مطلوب نتایج می گردند . میلگردهای مو جود در قفسها با جوش است.